Bizi Arayın: 0312 480 5252
Triumph-Adler / Panasonic
tekofis@tekofisankara.com.tr

Ofiste Çözüm Ortağınız

Hakkımızda

Hakkımızda

TEKOFİS ANKARA LTD ŞTİ FİRMAMIZ, TEKOFAKS AŞ KURULUDUĞUNDAN BERİ ÇALIŞAN, TECRÜBESİ İLE EN ÜST NOKTALARDA OLAN ELEMANLARI İLE 2014 YILININ EYLÜL AYINDA YENİ BİR YAPILAŞMA İLE TEKRARDAN TRIUMPH-ADLER VE PANASONIC MÜŞTERİLERİNİN HER TÜRLÜ İHTİYACLARINA CEVAP VERMEK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

Yetkili Servis Bayii

FİRMAMIZ, ÇALIŞANLARI VE ARKASINDAKİ TEKOFAKS DESTEĞİ İLE HER TÜRLÜ SERVİS HİZMETİNİ VEREBİLECEK BİLGİ, YETENEK VE TEKNİĞE SAHİP ANKARA’DAKİ TRIUMPH-ADLER VE PANASONIC MARKALARININ OFİS CİHAZLARI HAKKINDA YETKİLİ SERVİSİDİR.

Kalite Politikamız

Ankara ve Kırıkkale illerinde bayisi olduğumuz Triumph-Adler ve  dağıtıcılığını yaptığımız Panasonic marka tüm doküman ve ofis ürünlerinin; ileri teknoloji kullanarak eğitimli ve organize ekip ile hızlı ve etkin olarak “ÜSTÜN SERVİS”hizmetinin en uygun şekilde yerine getirilmesini yönetmek.

Ofis ve sistem ürünlerini kapsayan ve sürekli gelişen ürün yelpazemizi, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayacak kalitede sunarak firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmak.

Bu amaca ulaşmak için

Müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını ölçmek, her alanda iç performans ölçümleri/analizleri gerçekleştirmek, sonuçlardan giderek gelişmee açık alanları saptamak ve iyileştirmek.

Değer yaratma sürecinde rol alan bayilerimiz ve diğer dağıtım kanalları ile işbirliği ve sürekli gelişme anlayışı ile birlikte çalışmak.

Teknik destek ve servis hizmetlerimizin zamanında ve kusursuz olarak verilmesini “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME”anlayışımızın vazgeçilmez bir parçası kılmak.

Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla bayilerimizi, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de kalite sürecimize katılmasını sağlamak, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışmak.Çevre ve insan sağlığını korumak genel ilkemizdir.

Şimdi Arayın!